Alumīnija stiklotās ēku fasādes

Galvenās priekšrocības:

  • Nokomplektētas alumīnija un tērauda profilu sistēmas
  • Visi fasāžu veidi – arī dubultās fasādes
  • Visdažādākie stikla jumti ar lieliem stiklojumiem maksimālai gaismas piekļuvei
  • Visiem atvēruma veidiem piemēroti logu elementi
  • Kustīgas un nekustīgas sistēmas aizsardzībai pret saules stariem
  • Inovatīva fasādes vadības tehnoloģija
  • Vismodernākās ugunsdrošības un dūmu novades tehnoloģijas
  • Pieejamas fasādes konstrukcijas ar visdažādākajām izturības pakāpēm
Tehniskā informācija


SCHÜCO

FW 50+,
FW 60+

FW50+SG,
FW60+SG

SkyLine S65

Profila platums

50 mm

50 mm

65 mm

Siltumizolācija DIN EN ISO 10077-2

Uf = 1,1 W/m²K

Uf = 1,6 W/m²K

Uf = 1,68 W/m²K

Maksimālais stikla svars

400 kg

400 kg

300 kg

Pretuzlaušanas noturība DIN V ENV 1627 - 1630

WK3

WK3

WK3

Ložu pretestība

FB4

FB4

FB4

Schüco FW50+/ FW60+

Kā bāzes sistēmu izmanto pārbaudīto Schüco FW 50+ un Schüco FW 60+, piedāvājot maksimāli eleastīgus sistēmu risinājumus tādās jomās kā enerģija, drošība, automatizācija un dizains.
Bieži pielietojamās statņa – šķērša fasādes ar siltumizolāciju FW 50+ un FW 60+ ļauj realizēt visatšķirīgākās vertikālo fasāžu un stikla jumtu koncepcijas un dizaina variantus. Īpaši labi tās piemērotas platu profilu izmantošanai un lielam iebūves dziļumam, kā arī iekšējai vai ārējai segmentēšanai. Jumta formas: sākot ar vienslīpu jumtu, līdz pat plaši izliektam jumtam iepirkumu centros un administratīvajās ēkās. Fasādes variants HI ar augstu siltuma izolācijas līmeni atbilst energoresursu taupības standartiem EnEV un Document L.

Schüco FW 50+SG / FW 60+SG

Strukturālā stiklojuma fasādes Schüco FW 50+ SG un FW 60+ SG ļauj realizēt vizuāli iespaidīgas lielizmēra stiklojuma fasādes. Tikai iekšpusē redzamie profili nodrošina fasādes puses vienplaknes optiku ar filigrānām profilu ēnu līnijām, kas pārliecina gan lielizmēra, gan mazāka izmēra konstrukcijās.Papildu priekšrocība: vairāki ārējās un iekšējās rūts biezuma varianti.

Schüco SkyLine S65

Elementfasādes. Schüco SkyLine S 65 ir pilnībā pārbaudīta elementfasāžu sistēma, kas apvieno sevī efektivitāti, funkcionalitāti un dizainu. Visu sistēmas komponentu – arī gatavo būvdetaļu un montējamo detaļu – optimizētās funkcijas, kā arī plānošanas un ražošanas laika samazinājuma iespējas ir pārbaudījušas atzītas uzraudzības institūcijas. Schüco elementfasādes piedāvā pārbaudītus objektu celtniecības risinājumus, kas ideāli apvieno sevī efektivitāti, funkcionalitāti un dizianu.
Dizaina varianti: Schüco SkyLine S 65 F kā elementfasāde ar redzamiem loga rāmjiem un plašu stikla līstu klāstu vai Schüco SkyLine S 65 FSG ar viendabīgu lielizmēra stiklojumu un horizontālām vai vertikālām stikla līstēm.